Japoniškos arbatos ruošimo ir gėrimo ceremonija

Bėgam, skubam, lekiam, norim būti kuo produktyvesni, kuo našesni, daugiau turėti, daugiau galėti, daugiau pasakyti. Tačiau taip mažai beliko tylos, pagarbaus klausymosi, tikro buvimo kartu, plačiai atmerktų akių. Nieko neveikimas kelia nerimą, o juk tai galėtų būti poilsis. Nekalbėjimas, buvimas drauge tyloje kelia įtampą, o tai galėtų būti palaima. Kaip sustabdyti save ir nenukentėti? Kaip pasimėgauti akimirkos grožiu? Kaip džiaugtis kasdienybe, kaip susikurti tokį ritualą? Metodų yra daug ir įvairių. Japoniškos arbatos gėrimo ceremonija – vienas iš tų ritualų. Sakoma, kad dalyvavimas japoniškos arbatos gėrimo ceremonijoje paliečia visus žmogaus pojūčius ir galiausiai nuskaidrina protą ir gydo sielos žaizdas. Kaip tai vyksta, galite išbandyti tik dalyvaudami šioje ceremonijoje.

Arbatos ceremoniją ves ir apie ją papasakos kendo trenerė ir arbatos ceremonijų meistrė Raimonda Strazdienė, šio meno mokiusis pas Japonijos arbatos ruošimo meistrus.. Renginio metu Raimonda pademonstruos, kaip vyksta arbatos gėrimo ceremonija. Taip pat paragausite „Matcha“ arbatos bei daugiau sužinosite mėgavimosi šia arbata paslapčių. Ceremonijos kaina – 8 eurai.

Vietų skaičius ribotas, todėl prašytume registruotis el. paštu [email protected] arba tel. 8 677 15588.

Viešų renginių metu nepamirškite dėvėti apsauginių kaukių.

Adresas:
Japonų kultūros namai, T. Kosciuškos g. 26Google Maps
Data ir laikas:

2020-08-30 10:00-11:00 val.,
11:00-12:00 val.,
12:00-13:00 val.,
13:00-14:00 val.,
14:00-15:00 val. 

Telefono nr.:
El. paštas:
Kaina:

8 

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.