Japonijos kovos menų pristatymai

Rugpjūčio 28 d., penktadienis 

20:00-21:00 Kyudo demonstracija
Organizuoja Lietuvos Kyudo Federacija

Pirmieji samurajai buvo lankininkai, todėl besidomintiems japonų kovos menais bus įdomu sužinoti apie „Kyudo“ – „lanko kelią“. Pasaulio čempionato IV-osios vietos laimėtojai Aurelija Vosylė (3. Dan) ir Vitalijus Bertašius (3. Dan) papasakos apie šį seną japonų kovos meną, kuris pasižymi elegancija, susikoncentravimu, tikslumu, greičiu ir jėga. Galėsite iš arti pamatyti ypatingą lanką su strėlėmis bei „Kyudo“ aprangą, patys pajusti, kaip smarkiai gali būti įtemptas lankas. 

Rugpūčio 30 d., sekmadienis 

13:00-14:00 Dziudo parodomoji treniruotė
Organizuoja sporto klubas „Viesulas“.

Susipažinkite su japonų kovos menu dziudo. Tai  efektyvi kūno ir dvasios harmonijos subalansavimo programa. Klubo „Viesulas“ treneriai pademonstruos, kaip vyksta dziudo kovos meno treniruotės. Sužinosite, kaip dziudo padeda geriau atskleisti žmogaus galimybes, stiprina sveikatą ir funkcines galias. Treniruotės ugdo ištvermingumą, dėmesingumą, gerina fizinę būklę ir koordinaciją, padeda sumažinti kasdieninę įtampą ir agresiją, taip pat formuoja asmenybę.  

14:00-15:00 Aikido demonstracija
Organizuoja aikido mokykla „Aidas

Susipažinkite su aikido – šiuolaikiniu Rytų kovos menu, laikomu vienu gražiausių Japonijos kovos menu. Pagrindinė aikido užduotis – susilieti su priešininko, puolančiojo, judesiu ir jį pratęsti, kontroliuojant ir nukreipiant energiją. Aikido mokyklos „Aidas“ mokytojai ne tik papasakos apie aikido kovos meną, bet ir atskleis jo paslapčių. Ši mokykla yra oficialiai pripažinta pasaulinio Aikido centro Hombu Dodzio (Tokijas)  ir sudaro puikias sąlygas tobulėti visiems norintiems praktikuoti aikido ir besidomintiems Japonijos kovos menų kultūra.

17:00-18:00 Kendo demonstracija
Organizuoja Kyumeikan Kendo mokykla

Dėmesio! Demonstracija neįvyks. Vietoj jos bus rodomas japonų muzikos grupės „YeYe“ koncertas.

Jei kada norėjote tapti samurajumi, kendo (jap. „kardo kelias“) – senųjų tradicinių japonų kovos su kardais pagrindu sukurta šiuolaikinė kovos meno rūšis – kaip tik jums. Pamatykite, kaip atrodo kendo dvikova ir galbūt patys norėsite šio meno išmokti. Juk kendo praktiką pagrindžiantys filosofiniai principai ir treniruočių pobūdis, nepriklausomai nuo tautybės ir įsitikinimų, leidžia traktuoti kendo kaip valingųjų asmenybės charakterio savybių bei moralinių vertybių ugdymo priemonę.

Viešų renginių metu nepamirškite dėvėti apsauginių kaukių.

Adresas:
K. Sirvydo skveras (prancūzparkis)Google Maps
Data ir laikas:

2020-08-28 20:00-21:00 val.
2020-08-30 13:00-14:00 val.
2020-08-30 14:00-15:00 val.
2020-08-30 17:00-18:00 val.

Telefono nr.:
El. paštas:
Kaina:

Nemokamai

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.