Gongų koncertas

Skambant gongams pasinersite į Visatos garsus, į tą beribį kosmosą, kuriame atsiveria magiška būtis, praplečianti mūsų sąmonę ir pradedanti vidinį sielos šokį. Atsiverkite Visatos garsams ir patirkite magiškos esaties skonį. Tai sakralių garso vibracijų kelionė, kurią išgyvensite visa savo esybe. Ramybę ir harmoniją skleidžiančių garsų pasirodymą sukurs gydomojo garso praktikai Artūras Arti ir Justas Orlakas.

Pasirodymo metu išgirsite gongus, suderintus pagal žemės ir saulės planetų dažnius, taip pat oro ir ugnies stichijos gongus. Garsų gausmą kurs „dainuojantys“ dubenys, krištolo dubenys, fleitos, monolina su japoniškomis koto stygomis ir dar daug įstabių archajiškų instrumentų.

Kiekvienas skambantis instrumentas atranda savo klausytoją. Garso skleidžiamos vibracijos  suteikia harmonijos  ir padeda išgyventi darnos jausmą. Tai skambesiai, grąžinantys į dabarties akimirką, raminantys mūsų protą ir nenutrūkstančias, vis mus besivejančias, mintis.

Viešų renginių metu nepamirškite dėvėti apsauginių kaukių.

Adresas:
K. Sirvydo skveras (prancūzparkis)Google Maps
Data ir laikas:

2020-08-28 21:00-22:00 val.

Telefono nr.:
El. paštas:
Kaina:

Nemokamai

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.