Džinsas ir grafičiai

Japonijoje seni daiktai yra ypač vertinami ir prižiūrimi, o rūbams nusidėvėjus ar suplyšus jie iškart nekeliauja į šiukšlių dėžę. Japonai ištobulino drabužių taisymo ir dekoravimo techniką „Boro/Sashiko“. Lopai ir maži dygsneliai rūbą paverčia nešiojamu meno kūriniu, turinčiu savo istoriją. Tad susipažinkite su šia technika ir išmokite atnaujinti savo drabužius.

„Denim Diaries“ dirbtuvėse taip pat galėsite prisidėti prie Japonijos žemėlapio-dėlionės iš džinso atraižų kūrimo. Beje, ar žinojote, kad Japonijos Okajamos prefektūroje galite rasti ypatingą džinsų gatvę? Joje ne tik rasite daugybę džinsų parduotuvių, bet ir džinsais dekoruotų pastatų sienų ir meno kūrinių iš džinsų.

Įskilusios keramikinės lėkštės, puodeliai ir šukės atgims naudojimui pagal ,,kintsugi" techniką. Jos esmė - ne paslėpti įtrūkimus ar sutrūkimus, o juos išryškinti pabrėžiant taisomo indo istoriją. 

Priemonių dirbtuvėms skiria gerų daiktų dalinimosi stotelės ..Dėk'ui", tačiau kiekvienas taip pat gali atsinešti namuose esančių įtrūkusių ar pabodusių indų ir suteikti jiems naują šansą.  

Viešų renginių metu nepamirškite dėvėti apsauginių kaukių.

Adresas:

Žydų g. 2, Vilnius 01131
Google Maps

Data ir laikas:

2020-08-28 17:00-21:00 val.

Telefono nr.:
El. paštas:
Daugiau informacijos:
Kaina:

Nemokamai

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.