„Dialogas tamsoje“: japoniškų pojūčių vakaras

Ištrūkite iš kasdienybės gniaužtų ir pažinkite japonų kultūrą, tradicijas, išjauskite muziką ir skonį visais savo pojūčiais. Juslinio patyrimo centro „Dialogas tamsoje“ erdvėje muzikinių pojūčių fone plačiai atmerktomis akimis pasinerkite į nematomą ir kvapą gniaužiantį vaizduotės nuotykį , vyksiantį aklinoje tamsoje.

Renginio svečias – dainininkė, aktorė, režisierė, menininkė, tyrėja dr. doc. Brigita Bublytė. Menininkė vienų iš savo kūrybinių etapų metu yra atlikusi įvairių pasaulio šalių dainavimo tradicijų studijas. Šio vakaro metu, per tradicinės japonų muzikos interpretacijas, ji pristatys ir leis pajusti japonų muzikos skonį ir spalvas. Programos metu atlikėja muzikos skambesį papildys pasakojamomis istorijomis, perteikiamomis žiniomis ir viską apglėbs išskirtine savo charizma.

Jūsų vaizduotė ir pojūčiai prasiplės ne tik pasineriant į unikalų japoniškos muzikos ir garsų pasaulį, bet ir mėgaujantis ypatingų galių turinčia „Matcha“ arbata ir desertu, pagamintu su šia išskirtinio skonio arbata.

Tradiciniai japonų rūbai yra atskiras mokslas, turintis savo filosofiją, bent dalį kurios atskleis šio vakaro viešnia. Turėsite galimybę prisiliesti prie šilkinio jų audinio ar net pasimatuoti tradicinius geišos batus.                                                                       

Registracija

Viešų renginių metu nepamirškite dėvėti apsauginių kaukių.

Adresas:
Juslinio patyrimo centras „Dialogas tamsoje“, M. K. Paco g. 4Google Maps
Data:

2020-08-29 16:00

Telefono nr. :
El. paštas:
Kaina:

Vienam asmeniui - 25 
Dviem asmenims - 40

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.