Amerikietiškos atostogos Vilniuje!

Atostogos JAV? Kodėl gi ne! Tik vieną vienintelį savaitgalį visa JAV sutilpo Vilniaus gatvėse ir skveruose. Teksasas ir Havajai – Lukiškių aikštėje, Holivudo spindesys – Gedimino prospekte, retro dvasia – automobilių parodoje, populiariausios amerikietiško sporto šakos ir, žinoma, JAV nepriklausomybės dienos šventė – visame mieste! Laukinių Vakarų salūne vyko šokiai pagal kantri muzikos ritmus.

O kokia gi JAV be mėsainių, dešrainių ir picų? Amerikietiško savaitgalio metu atostogautojai atlaisvino diržus ir net sudalyvavo mėsainių ir dešrainių valgymo čempionatuose. Per vieną savaitgalį įspūdžių pasisemta tiek, kiek per ištiso mėnesio kelionę po JAV.

Amerikietiškų atostogų Vilniuje nuotraukų galerija

Šventiniai renginiai

Kartais JAV atrodo kaip didelis pramogų parkas. Tad keliautojai amerikietiško savaitgalio metu išbandė ne tik tradicines veiklas, bet ir ypatingas linksmybes.

Gedimino prospekte šventė JAV nepriklausomybės dieną, stebėjo riaumojančius džipus, o Lukiškių aikštėje atrado tikrus Havajus – vakarėlių zoną smėlio paplūdimyje.

Viso savaitgalio metu atostogautojai ragavo amerikietišką gatvės maistą. Skambant muzikai stebėjo mėsainių valgymo ir riešutų gliaudymo konkursus, ar net patys juose sudalyvavo.

Rotušės aikštėje tvyrojo JAV kultūra: Holivudo šlovės alėja, senoviniai amerikietiški automobiliai.

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.