Tarptautinis dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus kinas“

Besidomintiems kiekvienam žmogui ir visai žmonijai reikšmingomis temomis, būtina apsilankyti šiame festivalyje – „Nepatogus kinas“ kasmet kviečia pasikalbėti apie tai, kas yra išties svarbu. Vieninteliame žmogaus teisių filmų festivalyje Baltijos šalyse galima patiems pajusti, kaip įtraukiančiai dokumentinis kinas gali atspindėti ir praplėsti mūsų realybės supratimą.

Šiemetinio „Nepatogaus kino“ programa ir vėl dosni – beveik 50 filmų, nuo dokumentinių trilerių iki jautrių asmeninių istorijų, kurias lydės susitikimai su filmų kūrėjais ir veikėjais bei aktualios diskusijos su žmogaus teisių aktyvistais ir ekspertais.

Tarptautinis žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis prie ekranų sukvies žiūrovus kino teatruose,  bibliotekose ar kiekvienuose namuose! Virtualūs festivalio bilietai – už draugiškiausią kainą, o fizinėse filmų seansų vietose jie kainuos tiek, kiek patys nuspręsite paaukoti.

 

Adresas:
Prasideda:
2021-10-13
Baigiasi:
2021-10-31
Telefono nr.:
El. paštas:
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.