Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Lietuvos gastronomijos savaitė

Ragaukite! Leiskitės į gurmanišką kelionę po Vilniaus restoranus ir atraskite netikėtų skonių. Nustebins specialūs meniu, degustacinės vakarienės ir ypatingi geriausių miesto šefų kūriniai. 

2021 m. lapkričio 8-14 dienomis net 46 Lietuvos restoranai kvies ragauti, pažinti naujas gastronomines tendencijas, restoranų šefų meistrystę. Festivalį organizuoja Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija, Lietuvos vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija.

Šių metų rudeninės Gastronomijos savaitės tema – „Tvarus skonis“, tad siekiame, kad ir restoranai atsigręžtų į sezoniškus ir vietinius maisto produktus, maisto atliekų mažinimą, drąsiau naudotų alternatyvas tradiciniams maisto produktams, o apie atsakingo vartojimo sprendimus papasakotų savo lankytojams.

Festivalio svečiai vėl turės galimybę internetu balsuoti už labiausiai patikusį aplankytą restoraną ir taip išrinkti Gastronomijos savaitės žvaigždę.

Gastronomijos savaitės metu, kaip ir visuomet, maisto entuziastai yra kviečiami iš sąrašo išsirinkti labiausiai intriguojantį restoraną bei jo specialų degustacinį meniu. Rinkinio asmeniui kaina: 10 Eur, 20 Eur arba 30 Eur.

Taip pat visus kviečiame apsilankyti renginiuose, kurie vyks Gastronomijos savaitės metu.
Daugiau informacijos rasite čia.

Renginio rėmėjas – „Santa Maria“.
Informaciniai partneriai: žurnalas GERAS SKONIS, portalas SKONIS.LT, VšĮ „Keliauk Lietuvoje“, LITEXPO, LRT televizija, Vilniaus miesto savivaldybė, Kauno miesto savivaldybė.

Adresas:
Prasideda:
2021-11-08
Baigiasi:
2021-11-14
Telefono nr.:
El. paštas:
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.