Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Kitos Šv. Valentino dienos pramogos

Virtuali eskursija: Vilniaus meilės istorijos

„Yra begalė būdų pažinti Vilnių, bet jo ypatingą dvasią turbūt galime pajusti tik prisimindami tuos žmones, kurie jį statė, gynė, kurie šiame mieste gyveno ir kūrė jį iš meilės ir su meile“, – sako gidė Liuda Matonienė, knygos „Vilnius: meilės stotelės“ autorė. 

Lietuvos sostinės pilis ir rūmai, bažnyčios ir siauros jaukios gatvelės slepia meilės istorijas, tereikia žinoti, kur jų ieškoti. Kviečiame leistis garsiausių meilės istorijų takais! Ekskursijos metu išgirsime įdomiausias, romantiškiausias, dramatiškiausias ir komiškiausias žymių asmenybių meilės istorijas.

Data: Vasario 13 d. 11 val.
Registracija iki: Vasario 12 d. 16 val.
Kaina: 5 Eur/ asm

Registracija

„Kino deli“

Kas gali būti romantiškiau už vakarą su ypatingu filmu ir ypatingas rankų susilietimas semiant saują spragėsių? 8 įvairiausių skonių spragėsiai, pasirinkti gėrimai ir kodas filmo peržiūrai – geram vakarui viskas paruošta.

O filmą išsirinksite lengvai – specialiai jums sukurta romantiškų filmų kategorija, tačiau kiekvienas romantiką supranta savaip, tad žiūrėti galėsite bet kurį sudominusį filmą. Jeigu pasikeistų planai ir filmo nuspręstumėte nežiūrėti, kodas galioja iki kovo mėnesio, tad romantišką vakarą galėsite pratęsti.

Daugiau informacijos

Aklas pasimatymas su „Kino pavasariu 2021“

Vasario 12-14 dienomis „Kino pavasaris“ ir „Žmonės Cinema“ kviečia išvysti vieną romantiškiausių šių metų festivalio filmų ir Šv. Valentino dieną praleisti aklame pasimatyme prie namų kino ekranų.

Ši peržiūra – išskirtinė galimybė išvysti PIRMĄJĮ festivalio filmą iš šių metų repertuaro. Draugystė, meilė, aistringi romanai ir mažos melagystės – gyvenimą spalvinantys elementai, kurie džiugins romantinio pasimatymo su „Kino pavasariu“ metu. 

O ką žiūrėsite – sužinosite tik tuomet, kai ekrane pasirodys pirmosios filmo akimirkos.

Kaina: 5.99 Eur

Daugiau informacijos

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.