Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Pramogaukite Vilniuje nepakildami nuo sofos

Karantinas Vilniuje – ne priežastis liūdėti. Gyvenimas iš miesto gatvių persikėlė į virtualią erdvę, tačiau pramogų, geros nuotaikos ir net naujų pažinčių netrūksta. Mokami ir nemokami renginiai, koncertai, spektakliai, kino filmai ir parodos leis keliauti po miesto erdves ir šiuolaikiškai mėgautis garsiausių kūrėjų darbais nekeliant kojos iš namų. Renginiuose apsilankykite ir su draugais – turėsite daug temų pokalbiams.

Koncertai

Nuo klasikinių muzikos kūrinių iki šiuolaikinių atlikėjų – koncertai gyvuoja, net jei klausytojai iš salių persikelia ant sofos.

Lietuvos nacionalinės filharmonijos televizija

Lietuvos nacionalinė filharmonija sukūrė savo televiziją – ją žiūrėdami galite mėgautis išskirtinės kokybės koncertų įrašais visiškai nemokamai ir jums patogiu metu. Pasirinkite iš daugybės lietuvių ir užsienio atlikėjų įrašų, klasikinių ar šiuolaikinių kompozitorių kūrinių. O jei domitės muzikos istorija, „Muzikos enciklopedija trumpai“ išgirsite daugiau informacijos apie instrumentus.

Kaina: nemokamai

Sužinoti daugiau

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Skatinkite kultūrą ir mėgaukitės išskirtiniais klasikinės muzikos kūriniais. Garsios operos, įspūdingos simfonijos ir Lietuvos nacionalinių premijų laureatų pasirodymai užlies jūsų namus už itin nedidelę kainą. Išskirtinė įrašų kokybė leis pasijusti it koncertų salėje.

Kaina: 5–17 Eur

Sužinoti daugiau

LOFTAS.TV

Vakarėliai iš klubų persikėlė į jūsų namus! Susijunkite su draugais ir išsišėlkite pagal elektroninę muziką bei šiuolaikinių lietuvių atlikėjų ritmus. Pražiopsojote ir nespėjote prisijungti? Žiūrėkite koncertų įrašus. „Despotin Fam“, Jurga Šeduikytė, „Afrodelic“, „Kabloonak“ ir kiti užkurs jūsų namuose gerą nuotaiką.

Kaina: nemokamai

Sužinoti daugiau

Teatras

Norėdami pažiūrėti spektaklį namuose nesusidursite su tradicine problema – bilietų yra visada! O ir vietos – pačios geriausios pamatyti garsiausių lietuvių režisierių spektaklius, praleisti linksmą vakarą ar suorganizuoti pramogą vaikams.

Vilniaus miesto teatras OKT

Pamatykite pasaulyje pripažinimą pelniusio režisieriaus Oskaro Koršunovo šedevrus. Taip pat prisijunkite prie „Zoom teatro“ seansų. Įsigiję bilietą spektakliu galėsite mėgautis net 48 valandas, tad tikrai nepraleisite nė menkiausios detalės.

Kaina: 4 Eur

Sužinoti daugiau

Vilniaus teatras „Lėlė“

Smagiausi mažųjų žiūrovų pamėgti spektakliai persikelia į virtualią erdvę. Nuotykiai, gerai žinomos istorijos ir naujos linksmybės kviečia praleisti turiningą dieną su visa šeima. Įsigiję bilietą spektaklį galėsite žiūrėti 48 valandas.

Kaina: 3,5–4,5 Eur

Sužinoti daugiau

Kinas

Atrodo, kad per televizorių jau viskas matyta? Atraskite naujausius kino režisierių darbus, žiūrėkite festivaliuose apdovanotus filmus ir mėgaukitės įstabiausiomis istorijomis. O žiūrint filmus ant sofos niekas jums nesutrukdys valgyti spragėsių arba džiaugtis visiška ramybe. Jei filmas labai patiks, galėsite jį peržiūrėti net kelis kartus.

„Skalvija“

Jūsų akims – F. Fellinio filmų programa, ryškiausi režisierių debiutai, skandinavų kino istorijos. Kad išbandytumėte kino teatrą namuose, pirmojo filmo peržiūra – nemokama, o kiekvieną filmą galite žiūrėti 48 val. Kino filmai rodomi su angliškais, o kai kurie – su lietuviškais subtitrais.

Kaina: 3–4 Eur

Sužinoti daugiau

„Kino deli“

Jūsų laukia tikri kino delikatesai – populiariausi filmai, romantiškos istorijos, lietuvių kinas, muzikiniai filmai ir animaciniai filmai visai šeimai. Jei mėgstate žiūrėti filmus valgydami spragėsius, jų iš anksto įsigysite internetinėje parduotuvėje. Pirmąjį filmą žiūrėsite nemokamai.

Kaina: 2,5–5 Eur

Sužinoti daugiau

Muziejai

Visus garsiausius pasaulio meno kūrinius galima pamatyti internete, tačiau pasivaikščiojimas po muziejų su gidu suteiks daug įdomios informacijos ir leis kitaip pažvelgti į meno kūrinius. Apsilankykite muziejuje su visa šeima ir turiningai praleiskite popietę.

Lietuvos nacionalinis muziejus

Kiekvieną trečiadienį 18 val. muziejus kviečia į atradimų vakarą ir pristato savo lobyną bei atskleidžia seniai pamirštas paslaptis. Kiekvieną šeštadienį 11 val. muziejaus darbuotojai siūlo leistis į praeitį ir pramogauti su visa šeima. Edukacinės pamokėlės bus ne tik įdomios, bet ir supažindins su Lietuvai svarbiais laikotarpiais. Prisijunkite ir sužinokite ką nors naujo.

Kaina: nemokamai

Sužinoti daugiau

„MO muziejus“

Pasidairykite po virtualią parodą „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“. Kas garsino Lietuvą užsienyje šešiasdešimt metų? Apžiūrėkite Saskia Boddeke ir Peter Greenaway kuruotą parodą „Kodėl taip sunku mylėti?“ su gidu. Pasivaikščiosite po visas parodos erdves, pamatysite eksponuojamus kūrinius, specialiai parodai sukurtą filmą ir išgirsite poemą, o gidas papasakos apie parodos priešistorę ir lietuvių kūrėjų darbus. Arba dalyvaukite virtualaus meno pažinimo užsiėmimuuose anglų kalba. 

Kaina: 4-8 Eur

Sužinoti daugiau

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.