Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Pamatyk Vilnių iš oro baliono

Vos atšilus orams Vilniuje prasideda oro balionų sezonas. Kasmet iš paties miesto centro į dangų kylantys oro balionai jau spėjo tapti savotišku Vilniaus simboliu. Štai keli patarimai, kur nueiti norint pasigrožėti jų pakilimu bei kaip nusipirkti skrydį.

Stebėjimas

Tarp Europos sostinių Vilnius yra unikalus tuo, jog oro balionai jame gali skristi virš miesto centro. Paprastai jų kelionės prasideda netoli centro tam, kad vėjas visų pirma neštų juos virš senamiesčio. Priklausomai nuo vėjo krypties, jų pakilimą galima stebėti:

  • pievoje prie Baltojo tilto, kur galima priartėti prie oro balionų ir jų įgulų;
  • Bastėjos kalno papėdėje, kur telpa nedidelis balionų skaičius;
  • Vingio parke, teritorijoje prie estrados.

Pakilimo laiką ir vietą dažniausiai galima sužinoti apsilankius skrydžius organizuojančių bendrovių „Facebook“ paskyrose.

Skrydžiai

Jei norėtumėte skristi oro balionu, tam neprireiks daug papildomo pasiruošimo – tereikia nepamiršti įkrauti fotoaparato ar telefono baterijos. Oro baliono įgula paaiškins pasiruošimo ir skrydžio eigą bei nurodys, kaip rasti pakilimo vietą ar net pasisiūlys į ją nuvežti.

Skrydžius oro balionais organizuoja kelios įmonės, jas rasite čia.

Įprasta skrydžio kaina vienam žmogui yra apie 100 eurų, tačiau pasitaiko ir nuolaidų bei paskutinės minutės pasiūlymų. Norėdami gauti daugiau informacijos, paprasčiausiai susisiekite su pasirinktu skrydžių oro balionais organizatoriumi.

Sutaupykite su Vilnius Pass kortele, daugiau informacijos rasite čia.

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.