Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Estravel turizmo dienos vaikų stovykla

„Estravel Vilnius“ agentūra keliones planuoja jau daugiau kaip 20 metų, o šie metai tik sustiprino jų komandos tikėjimą kelionėmis. Jie tiki, kad vėl galėsime visi keliauti be apribojimų, o kol negalime plačiai keliauti patys – galime auginti jaunąją keliautojų kartą: išmanią, sąmoningą ir vertinančią kelionių malonumą.

Estravel kelionių ekspertų komanda, šių metų rudens moksleivių atostogų metu, organizuoja teminę dienos stovyklą Vilniuje.

SVARBU: Stovykla nukeliama į žiemos atostogas (2020.12.28 – 2021.01.01) arba į kitą palankią datą dėl Vyriausybės taikomų reguliavimų neformaliam ugdymui. Su visais stovyklautojų tėveliais bus susisiekta asmeniškai.Šios stovyklos tikslas išmokyti jaunuosius keliautojus atsakingai, saugiai ir įdomiai planuoti keliones bei supažindinti su pačiais įvairiausiais kelionių būdais. Juk galimybių keliauti yra daug, reikia tik žinoti, kaip jomis pasinaudoti!

Vieta: Vilnius
Laikotarpis: 2020 m. gruodžio 28 - sausio 1 d.
Vaikų užimtumas: kasdien nuo 8 iki 18 val.
Dalyvių amžius: 8-14 m. vaikai
Kaina 1 vaikui: 180 €

Išsami kelionės programa

Kuo vaikams naudinga ši Estravel dienos stovykla?

Šios stovyklos metu vaikai daug laiko praleis gryname ore, aktyviai keliaus nuo vienos lankytinos vietos iki kitos, ras bendraminčių draugų ir pamils keliones! Stovyklos užimtumas intensyvus ir kokybiškas, todėl laiko nuobodžiauti tikrai nebus! Kiekvieną dieną su vaikais bus patyręs pedagogas ir patyręs Estravel kelionių ekspertas.

Estravel dienos vaikų stovyklos programa:

5 dienų trukmės dienos stovykla Vilniuje suplanuota taip, kad kiekvieną dieną vaikai susipažintų su vis nauju keliavimo būdu. Kiekviena stovyklos diena turi atskirą temą ir jai pritaikytas ekskursijas, edukacines veiklas ir žaidimus.

1 diena skirta susipažinti su kelionių agentūra. Vaikai apsilankys Estravel biure, pas profesionalų Estravel konsultantą mokysis „užsisakyti“ pažintinį turą po Vilnių ir kartu su stovyklos vadovais keliaus po Vilnių specialiu maršrutu.

2 diena dedikuota labai įdomiam keliavimui traukiniais. Lankysitės geležinkelio stotyje ir muziejaus ekspozicijoje, įsigysite traukinių bilietus ir geležinkelio bėgiais riedėsite į Trakus.

3 diena vaikus nustebins keliavimas laivais. Mažieji turistai sužinos apie laivybos pramonę, plauks laivu Neries upe, išvys tikrą laivo kapitoną. Taip pat susipažins su moderniausiomis technologijomis Linkmenų muziejuje.

4 diena skirta aviacijai – keliausite į didžiausius Lietuvos oro vartus – Vilniaus oro uostą kur praleisite didžiąją dalį dienos.

5 diena skirta įdomiam nuotykių žygiui po Pavilnio regioninį parką. Šią dieną Estravel į pagalbą pasikvietė ir žygių ekspertą, kuris vaikams ne tik rodys kelią, bet ir papasakos apie žygiavimo gamtoje ypatumus.

Išsami kelionės programa

Registracija

Norite užregistruoti savo atžalas į stovyklą? Jau dabar skambinkite telefonu 8 5 212 5805 arba rašykite užklausą el. paštu sales@estravel.lt ir su Jumis netrukus susisieks Estravel kelionių konsultantai.

Registracija į stovyklą vyksta iki gruodžio 22d.

Daugiau informacijos: www.estravel.lt
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.