Vasaros nuotykiai Liepkalnyje

Aukščiausioje Vilniaus vietoje įsikūrusio Liepkalnio pramogų parko pramogos siūlo grįžti į vaikystę. Rogutės vasarą? Taip! Pajuskite vėją plaukuose, leisdamiesi žemyn net 40 km / h greičiu. Ar pavyks nesucypti per 350 m? O  gal leiskitės nuo kalno paspirtuku monstru? Adrenalinas kyla, tad laikas užkariauti laipynių parko aukštumas. Trasos sukurtos taip, kad atitiktų įvairiausius laipiojimo įgūdžius - čia daugiau nei 30 skirtingų elementų, skirtų pradedantiesiems ir pažengusiems laipiotojams.

Jei norite smagių, bet ne tokių įtemptų nuotykių, čiupkite padangą ir leiskitės žemyn specialiomis trasomis. Kol jūs šokinėsite ant batuto, mažieji galės džiaugtis pripučiamos pilies malonumais. Čia taip pat rasite atskirą žaidimų aikštelę aktyviems vaikams. Pavargę prisėskite ir pasikraukite energijos kavinėje su panoraminiu vaizdu. O dabar ... viską pakartokite iš naujo!
Liepkalnis
Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.