Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Gintaro skulptūrų muziejus „Amber“

Gintaro skulptūrų muziejus „Amber“ atidarytas 1997-ais metais. LR kultūros ministerijoje jis yra įregistruotas kaip įmonės „Amber“ padalinys. Visi galerijoje eksponuojami gintaro dirbiniai yra šios įmonės meistrų darbai, kuriais pasigrožėti gali kiekvienas. Muziejuje matomi eksponatai periodiškai vežami ir pristatomi garsiausiose pasaulio parodose, pavyzdžiui, EXPO. Muziejus nuolatos pildomas naujais eksponatais, tad, ir lankydamiesi reguliariai, pamatysite vis daugiau naujų kūrinių, kuriais galima ne tik grožėtis, tačiau taip pat ir įsigyti.

Prieš keletą metų pagal projektą „Gintaro kambarys“ sėkmingai atnaujintas muziejaus interjeras, visai rekonstrukcijai  panaudota daugiau nei 500 kg gintaro. Muziejus tapo unikaliu ir vieninteliu Lietuvoje tokio pobūdžio muziejumi, gausiai lankomu turistų iš viso pasaulio.

Trumpa istorija

Gintaro skulptūrų muziejuje „Amber“ –  ne tik papuošalai, čia gausu kur kas įvairesnių gintaro dirbinių. Labai daug lankytojų dėmesio sulaukia muzikos instrumentai, kurie yra pagaminti arba dekoruoti gintaru.

Pačios galerijos vidus taip pat inkrustuotas gintaro gabaliukais, tad vaikščiodami joje pasijausite tarsi būdami paties gintaro viduje.

Galerijoje reguliariai vyksta įvairūs renginiai, muzikiniai koncertai, apie kuriuos pranešama muziejaus interneto svetainėje.

Įmonė „Amber“ ne tik siekia eksponuoti ir parodyti gintaro gaminius muziejaus lankytojams, ji taip pat ieško kitų gintaro pritaikymo galimybių, pvz., Vilniuje (Latviu g. 7A) nuo 2010 metų veikia „Gintaro ir mineralų terapijos centras“, kuriame lankytojai gali išbandyti sveikatingumo procedūras, kuriose naudojamas gintaras ir kiti mineralai.

Adresas:
Aušros Vartų g. 9, Vilnius 01100Google Maps
Telefono nr.:
El. paštas:
Darbo laikas:

I-V: 10:00-19:00
VI-VII: 10:00-17:00

Valstybinių švenčių dienomis muziejus nedirba

Kaina:

Įėjimas nemokamas

Verta pamatyti
Vitražo manufaktūra
Vitražo manufaktūra

Specializuota vitražo ir stiklo dizaino galerija, eksponuojanti ryškiausių Lietuvos menininkų kūrybą.

Naudodamiesi šia svetaine, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu analizės, reklamos ir personalizuoto turinio tikslais. Norėdami gauti daugiau informacijos,skaitykite čia.