Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Paroda „Mekas mirksi geriau“

Pamatykite užfiksuotas įspūdingas amerikietiškojo avangardo kino krikštatėviu vadinamo Jono Meko akimirkas. Tai tikra amerikietiškos kultūros istorija, su kuria verta susipažinti iš arčiau. Juk šis iš Lietuvos kilęs poetas ir menininkas turėjo neįtikėtiną savybę atsidurti ten, kur nereikšmingi kasdieniai susitikimai virsdavo istorija.

Meko susitikimus su tuometinėmis meno ir popkultūros žvaigždėmis liudija ne tik jo filmai, bet ir filmų kadrai – XX a. pabaigoje menininkas juos ėmė eksponuoti kaip savarankišką kūrybos dalį. Dalis šių kadrų tapo MO muziejaus kolekcijos dalimi ir dabar pristatomi lankytojams parodoje „Mekas mirksi geriau“.

Meko žvilgsnis yra nukreiptas į draugus – trapius ir pažeidžiamus artimus žmones, nesvarbu, kad jie – pasaulinės garsenybės, tokios kaip Yoko Ono, Johnas Lennonas, Andy Warholas, Nam June Paikas, Elvis Preslis ar Jurgis Mačiūnas.

Kuratoriai: Edmondas Kelmickas ir Deima Žuklytė-Gasperaitienė
Ekspozicijos autorius: Gytis Skudžinskas
Kadrus atspaudė: Arūnas Kulikauskas

Adresas:
Pylimo 17, Vilnius 01141Google Maps
Muziejaus darbo laikas:

Kasdien 10.00–20.00 val.
Antradieniais muziejus nedirba 

Kaina:

7 € suaugusiems
3,50 € moksleiviams, studentams, senjorams

Telefono nr.:
El. paštas:
Svetainė:
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information,read here.