Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

JAV lietuvių dovanos miestui

JAV ir Lietuvą sieja žmonės, 20 amžiaus peripetijose padaliję savo gyvenimus tarp dviejų šalių, kuriantys ir nuoširdžiai besidalijantys savo sėkme. Vilniuje daugybė JAV lietuvių darbų ir dovanų, o už jų įkvepiančios asmenybės ir spalvingos istorijos.

Turas prasidės nuo Paminklo Kunigaikščiui Gediminui, iškilusiam JAV lietuvių iniciatyvos dėka, ir tęsis pirmojo 5 žvaigždučių viešbučio Kempinski link, jį atvedė į Vilnių iš JAV grįžęs verslininkas. Už jo įsikūręs Bonifratrų vienuolyno statinių ansamblis buvo atkurtas dosnių mecenatų iš JAV. 

Atskira pasivaikščiojimo dalis bus skirta garsių verslininkų ir dosnių filantropų Kazickų šeimai, aplankant jų šeimos rezidenciją ir jų dėka restauruotus Vilniaus architektūros paminklus.

Pasivaikščiojimą vainikuos sustojimas RAMIntojos bažnyčioje, kurioje įkurdinti  šiuolaikinio JAV menininko Ray Bartkaus Apaštalai.

Registracijos anketą ekskursijai lietuvių kalba rasite čia

Registracijos anketą ekskursijai anglų kalba rasite čia

Laikas:

2020-07-04
11:30 ir 17:00 val. LT kalba
14:00 val. EN kalba

Trukmė:

1,5 val.

Susitikimo vieta:
Telefono nr.:
El. paštas:
Svetainė:
Kaina:

Nemokamai

By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information,read here.