Oficiali Vilniaus miesto plėtros agentūra

Amerikietiškos atostogos Vilniuje!

Atostogos JAV? Kodėl gi ne! Tik vieną vienintelį savaitgalį visa JAV sutilps Vilniaus gatvėse ir skveruose. Teksasas ir Havajai – Lukiškių aikštėje, Holivudo spindesys – Gedimino prospekte, retro dvasia – automobilių parodoje, populiariausios amerikietiško sporto šakos ir, žinoma, JAV nepriklausomybės dienos šventė – visame mieste! Pasijuskite kaip Laukinių Vakarų salūne šokdami pagal kantri muzikos ritmus.

O kokia gi JAV be mėsainių, dešrainių ir picų? Amerikietiško savaitgalio metu atlaisvinkite diržus ir net sudalyvaukite mėsainių ar dešrainių valgymo čempionate. Per vieną savaitgalį įspūdžių pasisemsite tiek, kiek per ištiso mėnesio kelionę po JAV.

Šventiniai renginiai

Havajietiškas vakarėlis

Liepos 2, 2020

Havajietiškas vakarėlis
Oficiali JAV nepriklausomybės diena

Liepos 3, 2020

Oficiali JAV nepriklausomybės diena
Teksasas Vilniuje

Liepos 3, 2020

Teksasas Vilniuje
Amerikietiškojo futbolo rungtynės Lietuva–Lenkija regbio stadione

Liepos 3, 2020

Amerikietiškojo futbolo rungtynės Lietuva–Lenkija regbio stadione
Visi

Greita ir patogi kelionė 

Į Vilnių atvykite greitai ir be rūpesčių – traukiniais, „Kautros“ ir „Busturo“ autobusais ar „CityBee“ automobiliais į Lietuvos sostinę pateksite iš bet kurio Lietuvos kampelio. Atvykę savo automobiliu, pastatykite jį senamiesčio „Unipark“ aikštelėse už specialią kainą.

Po miestą keliaukite oranžiniais „CycloCity“ dviračiais ar paspirtukais. Pasinaudokite specialiu nuolaidų kodu ir kelionė bus ne tik maloni, bet ir pigesnė.

Pasirinkite jums patogiausią kelionės būdą

Su PROMO kodu AmerikaVilniuje

Su PROMO kodu AmerikaVilniuje

Mėgaukis išskirtiniais amerikietiškų atostogų pasiūlymais Vilniuje!

Žiūrėti visus pasiūlymus

Įvairiaspalvė JAV virtuvė

Kur rasti skaniausią mėsainį? O kur paragauti tradicinio amerikietiško deserto? Ogi Vilniuje! Atlaisvinkite diržus ir paruoškite skrandžius garsiausiems amerikietiškiems patiekalams ir gurmaniškiems atradimams.

Pasirinkimas milžiniškas – greitas maistas, gatvės maistas, patiekalai pagal laiko patikrintus receptus, tiesiog burnoje tirpstantys patiekalai ir netikėti skoniai tik ir laukia, kada jų paragausite.

Restoranų šefai sudarinėja specialius amerikietiško savaitgalio meniu ir ruošia nuolaidas, kad jūsų atostogos būtų ypatingos.

Paragaukite amerikietiško gatvės maisto!

Gatvės maisto zona Lukiškių aikštėje

Liepos 2-4, 2020

Gatvės maisto zona Lukiškių aikštėje
Gatvės maisto zona „Paviljone“

Liepos 2-4, 2020

Gatvės maisto zona „Paviljone“

Patogi nakvynė

Apsistokite viename iš Vilniaus viešbučių. Pasirinkite itin prabangų poilsį penkių žvaigždučių viešbutyje arba pataupykite pramogoms ir mėgaukitės ekonominės klasės nakvyne miesto centre.

Pasinaudokite specialiais viešbučių pasiūlymais su nuolaidos kodu, ir viešnagė bus ne tik ypatinga, bet ir pigesnė. Kad ir kurią nakvynės vietą pasirinktumėte, per atostogas Vilniuje tikrai gerai išsimiegosite.

Išskirtinės lauktuvės

Kai atostogaujate JAV, visi iš jūsų tikisi lauktuvių. Bet nebūtina labai išlaidauti, kad pradžiugintumėte artimuosius arba parsivežtumėte malonų prisiminimą sau. Beje, pačios geriausios lauktuvės – valgomos! Tokios užima mažai vietos ir primena maloniausias atostogų akimirkas.

Pasiūlysime jums ir dovanų, ir lauktuvių idėjas, kurios ilgai išliks atminty. Bus ir nuolaidų. Ką parvešite jūs?

Stilingų vyrų ritualas

Patogiai įsitaisykite, atsiloškite barzdaskutyklos kėdėje ir leiskitės į tikrų džentelmenų pasaulį, kur barzdaskučiai meistriškai užries jūsų ūsus ar suformuos barzdą, atras visiškai naują jūsų įvaizdį ar tiesiog atnaujins šukuoseną.

Skubėti nereikia, per atostogas skirkite laiko sau. Jau iš anksto gera žinoti, kad barzdaskučių salone laukia ir daugiau malonumų: įtraukiantys pokalbiai, protą lavinantys žaidimai ar bokalas gėrimo.

Su PROMO kodu AmerikaVilniuje

Su PROMO kodu AmerikaVilniuje

Mėgaukis išskirtiniais amerikietiškų atostogų pasiūlymais Vilniuje!

Žiūrėti visus pasiūlymus

Įdomiosios ekskursijos

Atrasite, kaip ir kuo Vilnius susijęs su JAV, sužinosite pikantiškų istorijų, leisitės į tolimą praeitį ar prisiminsite garsiausius JAV žmones. Amerikietiško savaitgalio metu praleisite valandėlę kaip turistai ir nepasigailėsite. Grįžę iš trumpų atostogų tikrai turėsite ką papasakoti.

Ekskursijos
„Amerika Vilniuje“
„Amerika Vilniuje“

Vilniuje rasti amerikietiškų akcentų visai nesunku.

Visi

Asmeninė pažintis su JAV

Pažinsite JAV įdomiausiais rakursais – jums prieš akis atsivers šiuolaikinis ir gatvės menas, susipažinsite su amerikietiškuoju paveldu. Galėsite patys pasirinkti keliavimo ir pažindinimosi maršrutą ir mėgautis atradimo džiaugsmu. Nepamirškite savo žinių patikrinti ir miklumo išbandyti orientacinėse varžybose, kur jūsų laukia nuotykiai ir prizai.

Pažinti patiems
Amerikietiški akcentai Vilniuje
Amerikietiški akcentai Vilniuje

Amerikietiškos dvasios ir kultūros toli ieškoti nereikia.

Atostogų maršrutas

Atostogų maršrutas

Amerikietiškos Vilniaus erdvės, restoranai ir kita naudinga informacija vienoje vietoje. Amerikietiškų pasiūlymų sąrašas vis pildosi.
Žiūrėti žemėlapį
By using this site, you consent to the use of cookies for analytical purposes, advertising and personalized content. For more information,read here.